Wyślij do nas wiadomość

    Administratorem Twoich Danych Osobowych jest IMS Helvetia sp z o.o., NIP: 619-000-83-08. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania odpowiedzi na pytania (marketing bezpośredni). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutaj

    IMS Helvetia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

    Sekretariat

    ul. Bolesławiecka 10

    PL 98-400 Wieruszów

    +48 62 78 32 101

    Wybierz dział

    Zarząd IMS Helvetia
    Dział Sprzedaży
    Reklamacje - obsługa klienta
    Dział Zaopatrzenia
    Dział R&D
    Dział Logistyki / Magazyn Wyrobów Gotowych

    Zarząd IMS Helvetia

    Tomasz Salewicz

    Prezes Zarządu
    +48 62 78 32 101 helvetia@ims.li

    Agnieszka Szajdak

    Członek Zarządu / Dyrektor operacyjny
    +48 62 78 32 101 helvetia@ims.li

    Jarosław Zdunek

    Prokurent / Główny Księgowy
    +48 62 78 32 101 helvetia@ims.li

    Dyrektor Handlowy

    Sylwester Nadolski

    Dyrektor Handlowy
    +48 62 78 32 101 helvetia@ims.li

    Sprzedaż Krajowa

    Wioleta Denderewska

    Product Manager
    (+48) 62 78 32 120 wioleta.denderska@ims.li

    Anna Kulok

    Specjalista Ds. Sprzedaży
    (+48) 62 78 32 121 anna.kulok@ims.li

    Monika Wydra

    Specjalista ds. Sprzedaży
    +48 668 885 626 monika.wydra@ims.li

    Przemysław Górski

    Manager Rynku Krajowego
    +48 784 430 541 przemyslaw.gorski@ims.li

    Damian Fronc

    Przedstawiciel Handlowy

    Obszar województw:

    pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie,

    wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie,

    część klientów woj. małopolskiego, łódzkiego,

    kujawsko-pomorskiego, pomorskiego;

    (+48) 605 601 097 damian.fronc@ims.li

    Marcin Szczepkowski

    Przedstawiciel Handlowy

    Obszar województw:

    podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, mazowieckie,

    warmińsko-mazurskie, podlaskie;

    część klientów woj. małopolskiego, łódzkiego,

    pomorskiego, kujawsko-pomorskiego;

    (+48) 607 784 872 marcin.szczepkowski@ims.li

    Dział Eksportu

    Aleksandra Karsznia

    Specjalista ds. Exportu

    Sprzedaż Niemcy

    (+48) 781 555 239 aleksandra.karsznia@ims.li

    Aleksandra Cal

    Specjalista ds. Exportu

    Sprzedaż Europa Zachodnia

    (+48) 62 78 32 108 aleksandra.cal@ims.li

    Wioletta Ciszewska

    Specjalista ds. Exportu

    Sprzedaż Europa Zachodnia

    (+48) 62 783 21 08 wioletta.ciszewska@ims.li

    Marta Kęcińska

    Kierownik ds. Kluczowych Klientów

    Sprzedaż Wielka Brytania

    (+48) 604 067 850 marta.kecinska@ims.li

    Magdalena Bednarek

    Specjalista ds. Exportu

    Sprzedaż Belgia, Węgry, Rumunia, Bałkany, USA,  Kraje Arabskie,

    Czechy, Słowacja, Włochy, Kraje Skandynawskie

    (+48) 603 993 671 magdalena.bednarek@ims.li

    Gracjan Tyca

    Specjalista ds. Exportu

    Sprzedaż Belgia, Holandia, Francja

    (+48) 781 700 127 gracjan.tyca@ims.li

    Ewelina Ludwiczak

    Specjalista ds. exportu
    (+48) 668 885 626 ewelina.ludwiczak@ims.li

    Natalia Pichlak

    Kierownik ds. sprzedaży na rynki wschodnie

    Sprzedaż rynki wschodnie

    (+48) 627 832 128 natalia.pichlak@ims.li

    Reklamacje - obsługa klienta

    Roman Cieśla

    Kierownik Reklamacji
    (+48) 62 78 32 106 roman.ciesla@ims.li

    Monika Nikodem

    Specjalista Ds. Reklamacji
    (+48) 62 78 32 119 monika.nikodem@ims.li

    Rafał Siedlecki

    Specjalista Ds. Reklamacji
    (+48) 62 78 32 115 rafal.siedlecki@ims.li

    Dział Zaopatrzenia

    Mateusz Wypych

    P.O. Kierownika Zakupów Zaopatrzenia i Magazynu Materiałowego
    (+48) 62 78 32 148 mateusz.wypych@ims.li

    Dariusz Pietras

    Specjalista Ds. Zaopatrzenia
    (+48) 62 78 32 177 dariusz.pietras@ims.li

    Adam Baranowski

    Specjalista Ds. Zaopatrzenia
    (+48) 62 78 32 143 adam.baranowski@ims.li

    Kamil Kielan

    Specjalista Ds. Zaopatrzenia
    (+48) 62 78 32 142 kamil.kielan@ims.li

    Dział R&D

    Rafał Paś

    Specjalista Konstruktor
    +48 62 783 21 34 rafal.pas@ims.li

    Rafał Maciejewski

    Specjalista Konstruktor
    +48 62 783 21 40 rafal.maciejewski@ims.li

    Dział Logistyki

    Paweł Cieśla

    Kierownik Logistyki
    (+48) 62 78 32 125 pawel.ciesla@ims.li

    Magazyn Wyrobów Gotowych

    Jarosław Szachniewicz

    Kierownik Magazynu Wyrobów Gotowych
    +48 62 783 21 17 jaroslaw.szachniewicz@ims.li