IMS Helvetia Sp. z o.o. powstała w 1991r.

Jest częścią międzynarodowego holdingu meblowego – IMS Group. Specjalizujemy się w produkcji mebli do pokoju dziennego, jadalni, sypialni, przedpokoju oraz mebli młodzieżowych i szaf.

Na początku działalności nasz główny asortyment stanowiły sypialnie, aktualnie mamy w ofercie 120 kolekcji wykonywanych w blisko 80 opcjach wykończenia. Do produkcji i zdobienia mebli używamy m.in. folii finish, laminatów, płyty wysoki połysk, płyty MDF i szkła.

Zobacz nasze produkty

Postaw na Helevtia Meble! Gwarantowana jakość i dostarczenie zamówionych mebli na czas

Nasze produkty są wytwarzane i dostarczane na czas. W przemyślany sposób zarządzamy łańcuchami dostaw, który rozpoczynamy od projektowania i planowania, a następnie przechodzenia do wyboru i zarządzania środkami transportu, magazynami i zasobami. Naszym głównym celem jest zapewnienie, aby produkty były dostępne w odpowiednim czasie i miejscu, a także zminimalizowanie kosztów związanych z dowozem. 

Ciekawy i nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością sprawiają, że nasze meble cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce.

Sprzedajemy do niemal wszystkich krajów europejskich, a także do Azji (Kazachstanu, Uzbekistanu, Mongolii) i Ameryki Północnej (USA i Kanady).

Firma zatrudnia obecnie blisko 500 osób, a nasze zakłady zajmują 9500 m2 powierzchni produkcyjnej i 5500 m2 powierzchni magazynowej (6-piętrowy magazyn wysokiego składowania, 3500 komór). W ciągu miesiąca do produkcji zużywamy średnio 2600 m3 płyty wiórowej (tj. około 180 tys. m2 – 18 ha).

Za jakością naszych produktów stoi przede wszystkim wysoko wykwalifikowana załoga, ale też najnowsze technologie i materiały wykorzystywane przy produkcji.

Co roku zwiększamy sprzedaż, budując zaufanie klientów i stale udoskonalając system dystrybucji.

Skontaktuj się z nami
QR code

Odkryj naszą aplikację mobilną! Zeskanuj kod QR i korzystaj z pełnej funkcjonalności, gdziekolwiek jesteś.

Pobierz naszą aplikację z oficjalnych źródeł

Aplikacja pozwala na wybór mebli z szerokiej oferty. Aplikacja umożliwia także zapoznanie się z aktualnymi kolekcjami jakie posiadamy w ofercie i filtrowanie dostępnych produktów wg wybranych filtrów np. preferencji kolorystycznych.
Sprawdź naszą ofertę
mobile-version

IMS Helvetia Katalog 2022/2023

Nowy katalog na rok 2022/2023 jest już dostępny! Katalog powstał przy współpracy z IMS Sofa, dlatego katalog ukazuje propozycję mebli tapicerowanych, które pasują idealnie do naszych kolekcji.
helvetia-katalog-2021

Katalog 2021/2022

Już jest dostępny! Najnowszy katalog z nowościami w ofercie Helvetia Meble. Sprawdź wymarzone meble do salonu, sypialni lub pokoju biurowego. Sprawdź katalog na sezon 2021/2022!
helvetia-katalog-szaf-2021

Katalog szaf 2021/2022

W naszym katalogu szaf możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat szaf do sypialni, przedpokoju lub garderoby produkowanych przez nas i dostępnych na rynku do kupienia.