Kolekcja Aston – porządek, elegancja i nowoczesny design

Aston

Meble kolekcji Aston to połączenie tradycyjnej estetyki i nowoczesnego modnego designu oraz funkcjonalności.

Elegancka matowa czerń otoczona spokojnym jasnym dębem, a do tego bezpieczne zaokrąglenia.

Czerń na frontach to współczesne wzornictwo i chłodna elegancja.
Matowa głęboka czerń, zaokrąglenia, jednocześnie opływowy kształt brył i ponadto brak uchwytów powodują, że kolekcja zachwyca. Zamykane półki są pojemne i pozwalają wygodnie przechowywać domowe dokumenty, bieliznę pościelową czy inne niezbędne sprzęty. Wąskie wewnętrzne półki świetnie podkreślają styl i są bardzo praktyczne. Te detale i połączenie kolorów sprawiają, że meble Aston wyglądają niezwykle subtelnie i nowocześnie.

Kolekcja Aston – komody, regały i szafki

Meble kolekcji Aston świetnie wpasowują się w nurt nowoczesnej i praktycznej elegancji. Nasza oferta mebli Aston obejmuje:

• komoda 4D, szeroka i pojemna, złożona z 4 drzwi i 4 wnęk, idealna do przechowywania dokumentów i bielizny pościelowej;
• komoda 3D, złożona z 3 drzwi, pięknie wygląda w niewielkich salonach;
• komoda 3D 3S, bardzo praktyczna, złożona z 3drzwii 3 otwartych półek;
• wysoka witryna/regał 3D, 3drzwi i 1 wnęka;
• szafka RTV o szerokości 200 cm, złożona z 3 drzwi i 1 wnęki;
• szafka RTV o szerokości 180 cm, złożona z 3 drzwi i 1 wnęki;
• półka podwieszana do ustawiania pamiątek, książek i bibelotów;
• stolik kawowy z wewnętrzna półką z czarnej płyty niezwykle elegancki, a półka idealna do przechowywania gazet i pilotów TV;
• rozkładany stół

Meble Aston – spełniamy marzenia o wyjątkowym salonie

Dzięki kompleksowej ofercie programu Aston, możecie Państwo umeblować swój salon dowolnie dopasowując wielkość bryły do dysponowanego metrażu. Które bryły wybrać? To zależy od potrzeb w zakresie przechowywania różnych domowych przedmiotów. Ładnie wyglądają salony z komodą, witryną i szafką pod telewizor. Nad telewizorem można podwiesić półkę. Inne rozwiązanie to mocowanie telewizora na specjalnym uchwycie na ścianie, nad półką z książkami i bibelotami. Rozkładany stół sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas przyjmowania gości. Całości dopełni stolik kawowy, dopasowany stylem do pozostałych mebli.

Meble Aston – wysoka jakość i funkcjonalność

Meble z kolekcji Aston, podobnie jak inne kolekcje z naszej oferty, są bardzo eleganckie. Dbamy o trwałość użytych materiałów .Dzięki temu macie Państwo pewność, że nasze komody i witryny zachowają swój kształt i estetykę nawet przez wiele lat. Krawędzie boków i frontów są zaokrąglone, a dzięki temu bezpieczne. Atutem kolekcji jest też wiele miejsca do przechowywania. Drzwi naszych witryn i komód wyposażone są bardzo wytrzymałe kucia, a solidne i głębokie półki utrzymają nawet ciężkie szkło i zastawy stołowe. A wszystko po to, abyście Państwo mieli ułatwione zadanie przechowywania i zachowania porządku w pokoju. Wielu Klientów ceni tę kolekcję za to, że zamiast nóżek mają stabilne podstawy z płyty. Dzięki temu pod szafkami nie zbiera się kurz, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku.

Kolekcja Aston w niebanalnym stylu

Meble z kolekcji Aston są charakterystyczne . Wyjątkowo pięknie zaprezentują się w salonach nowoczesnych jak i klasycznych. Aby podkreślić ich elegancki minimalizm, możecie Państwo zaaranżować przestrzeń w towarzystwie kanapy z obiciem i czarnej skóry albo tapicerowanym narożnikiem z grafitowego weluru.